Menu Zamknij

O Fit-Factor

Be Fit!
Stay Eco

Be Fit!
Stay Eco

Kochamy jeść,

eksperymentować w kuchni i dbać o dobrą formę

Uwielbiamy przygotowywać dania, które wabią do stołu intensywnym aromatem, kuszą barwną kompozycją na talerzu i zachwycają wyjątkowym smakiem, a do tego są potężną porcją zdrowia.

Wiemy, jak czasochłonne jest przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Wiemy, że zdrowe odżywianie wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, którym nie zawsze uda się sprostać. Wiemy również, że kupowanie wysokiej jakości produktów wymaga na bieżąco aktualizowanej wiedzy i dodatkowego czasu w sklepie – a na to nie każdy może sobie pozwolić.

By zaoszczędzić Twój czas i zadbać o Twoje zdrowie, a także uraczyć Cię wyśmienitymi potrawami – stworzyliśmy Fit Factor.

Nasza propozycja to coś więcej niż kolejny catering pudełkowy. Oferujemy posiłki, które sami jemy na co dzień. Współpracując z dietetykiem, opracowujemy zdrowe i w pełni zbilansowane menu. Pracując z pasją, przygotowujemy przepyszne jedzenie.

Redukcja masy ciała, budowa masy mięśniowej, zmiana nawyków żywieniowych – jakikolwiek jest Twój cel, my pomożemy Ci go osiągnąć. Dzięki Fit Factor uzyskasz zamierzony efekt, nie tracąc w kuchni ani minuty.

kochamy jeść

Jakość

w tej kwestii nie uznajemy kompromisów

Dbamy o to, by produkty były najwyższej jakości.

Tworząc jadłospis, wybieramy głównie sezonowe warzywa i owoce. Produkty zamawiamy na bieżąco, a transportujemy je i przechowujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu chłodniczego.

Dieta pudełkowa kojarzy się z ogromną ilością plastiku zalegającą w domu. Nie u nas! Każdego dnia posiłki przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami dietetycznymi dostarczamy w biodegradowalnych opakowaniach oraz szklanych butelkach i słoikach.

be fit stay eco

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy?
Musisz zwiększyć masę mięśniową?
Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków?
A może po prostu lubisz dobrze zjeść?

Jeśli choć na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi: „TAK!”, to catering dietetyczny Fit Factor jest dla Ciebie!

Skorzystaj z naszego Fit Kalkulatora i wybierz dietę dopasowaną do Twoich celów lub zapoznaj się z naszym Fit Menu i zamów posiłki odpowiadające Twoim smakom!

Gwarantujemy – będzie PYSZNIE!

Dołącz do nas na:

Napisz do nas